SnapBridge

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 71,6 MB
  • Version 2.0.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Nikon Corporation
SnapBridge mobil uygulaması sayesinde makineniz ve telefonunuzu birbirine bağlayabilirsiniz.

Nikon dünyasına farklı bir alandan dahil olmak için SnapBridge mobil uygulamasını IOS cep telefonunuza indirmeniz yeterli olacaktır. Akıllı cep telefonunuz ve makinenizi birbirine bağlamak için SnapBridge mobil uygulamasına sahip olmanız yeterli olacaktır. Uygulama sizlere pratiklik kazandıracak ve makineniz ile çektiğiniz fotoğraflarınızı anında cep telefonunuzdan görüntülemenizi sağlayacaktır. 

Fotoğraf makinesi akıllı cihazınızla eşleştirildikten sonra yeni fotoğraflar otomatik olarak indirilebilirsiniz. Fotoğraf makinesi ayarlarını yapın, fotoğraflar çekin, bunları cep telefonunuzdan anında görüntüleyin ve sosyal medyalarınıza yükleyin. Fotoğraf makinesindeki resimleri görüntüleyin ve fotoğraf makinesinden fotoğraflar indirin. Cihazı en fazla beş fotoğraf makinesiyle eşleştirmek için uygulamanın seçeneklerini değerlendirin. 

 İndirilen fotoğrafları görüntüleyin ya da onları e-posta veya sosyal medya üzerinden paylaşarak arkadaşlarınızın görmesini sağlayabilirsiniz.  Yüklenen fotoğraflara bilgi veya metin ekleme hakkınız da bulunuyor. Bu da fotoğraflarınızı gruplandırmanız konusunda işinize yarayacaktır. Konum verilerini fotoğraf makinesine indirin veya makinenin saat ayarını akıllı cihaz tarafından bildirilen saate ayarlayın.

 

SnapBridge indir
DİĞER SÜRÜMLER