SnapBridge

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 41 MB
  • Version 2.0.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Nikon Corporation
SnapBridge mobil uygulaması sayesinde fotoğraf makineniz ve cep telefonunuz arasında bağlantı kurabilirsiniz.

Nikon fotoğraf makinesiyle çekilen yüksek kaliteli fotoğraflar, aynı akıllı cihazınızla çektiğiniz fotoğraflarla yaptığınız gibi e-posta veya sosyal medya üzerinden paylaşılabilir. Nikon modelleri arasında yer alan; D850, D500, D7500, D5600, D3400, COOLPIX A900, A300, B700, B500, W300, W100, KeyMission 80 makineleri bu sistem üzerine tasarlanmış olup işinizi her zamankinden çok daha kolay bir hale getiriyor. Çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı anında sosyal medyalarınızda paylaşmak için SnapBridge mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. 

Fotoğraf makinesi donanım yazılım sürümünü en son sürüme güncellediğinizden emin olun. Nikon indirme merkezinden en son fotoğraf makinesi donanım yazılımını indirmek için bir bilgisayar kullanmanız gerekecektir. Daha sonrasında güncellemelerinizi tam olarak yaparsanız daha donanımlı bir makine elde edebilirsiniz. 

Fotoğraf makinenizi ve akıllı cep telefonunuzu uygulamamız sayesinde eşleştirerek çekmiş olduğunuz fotoğraflarınıza daha kolay erişim sağlayabilirsiniz. Bunu yapmak için birbirinden fazla mobil uygulamaya gerek yoktur. Sadece SnapBridge mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek kullanmaya başlamanız yeterli olacaktır. Bu kaliteli uygulamadan faydalanmak isterseniz Android  cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. 

SnapBridge indir
DİĞER SÜRÜMLER